+48 89 535 31 94

Szukaj

Świąteczny Stand-Up

05.12.2018,g.20:00


Kochani! Galeria Sowa ma zaszczyt zaprosić Was na premierę nowego, czwartego już programu "Światło w tunelu" Adama Van Bendlera- człowieka, który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom. Właśnie dzięki nim zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.

W tym programie dowiemy się co siedzi w głowie introwertyka, który po 5 latach bytowania w depresyjnej Skandynawii, w obawie przed samobójem powraca do ojczyzny, by postawić wszystko na jedną kartę. Jeszcze nie wie, że ta karta to tylko jopek, którym sam staje się w obliczu prawdziwej wojny. Wojny kart pobrudzonych tanim keczupem społecznych oczekiwań i tłuszczem własnych lęków.

Choć opis wręcz ocieka populistyczną głębią i tanią hipsterską apaszką z Pepco, to jednak wiadomo, że nie zabraknie tu znów słodko-gorzkich, niszczących od łez żartów i dziwnych hipotez w stylu, do którego przyzwyczaił nas Adam.

Support:

Damian Skóra stand-up- zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym.

Gospodarz sceny: Maciej Brudzewski

Gdzie? Galeria Sowa
Za ile wstęp? 20zł
Kiedy? 5. gdzie
Godzina? 20:00


Bilety dostępne online: https://standupbilety.pl/event/303_witeczny-stand-up-w-olsztynie

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Galeria Sowa i Maciej Brudzewski