+48 89 535 31 94

Szukaj

Stand-Up: Walaszczyk, Splin, Dąbrowski, Sikora

28.03.2018, godz.20:00.

Trójmiejski mini kolektyw stand-up'owy zawita do Olsztyna, w składzie:

Wiolka Walaszczyk- Charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Gościła w programach TVP2 "Tylko dla dorosłych" i TVN "Kuba Wojewódzki".

Piotr Splin- smutny śmieszek prowadzący bloga poświęconego komedii - zycietokomedia.pl. Finalista IV edycji Antrakt Stand-up Festiwalu. Ulubieniec babci Jagusi, wielbiciel umiarkowanej pogody, zielonej herbaty i Acodinu. Obawia się, że może być hipochondrykiem, ale lekarze mówią, że tylkosobie to wmawia.

Czarek Sikora- młody stand-uper z Gdańska. Bardzo błyskotliwy, inteligentny,
szybki, śmieszny, zajebisty, no poprostu najlepszy... Ten opis, to jego marzenie by ludzie tak o nim mówili. Uwielbia kontakt z widownią, a widownia uwielbia jego
(przynajmniej tak by chciał).A jaki jest naprawdę? Sprawdź sam i przyjdź na jego występ (skarg jeszcze nie było)

Kuba Dąbrowski Stand-Up- mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkońc. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal.

Prowadzenie: Maciej Brudzewski Stand-Up Inferno

Bilety dostępne na miejscu oraz online:

https://standupbilety.pl/buy/48

25zł- w przedsprzedaży
35- w dniu występu

Do zobaczenia B-)!!!

Ps Plakat ogarnął: PLEX Design

 https://www.facebook.com/events/149680812513452/