+48 89 535 31 94

Szukaj

Swiernalis

Piątek, 21 sierpnia 2020 o 20:00 – 22:00

 

Swiernalis - ta postać zadebiutowała w 2016 roku kiedy to nakładem wydawnictwa Kayax ukazała się jego debiutancka płyta o tajemniczym tytule "Drauma".
Ten wokalista, tekściarz i instrumentalista przez 4 lata szukał kolejnych etapów swojej muzycznej drogi i kompanów radzących sobie z jego oczekiwaniami. W międzyczasie wypuścił 3 single 'Pergamin', 'Blizny', 'Szaleniec' (feat. Michał Kmieciak) eksperymentując z brzmieniem i nie dając o sobie zapomnieć słuchaczom. Obecnie przygotowuje się do wydania drugiej płyty wiosną 2020 roku, która zwiastuje szybszy i bardziej elektroniczny rozdział w jego muzyce.
Zapraszamy serdecznie na koncert SWIERNALISA. Wystąpi on wraz ze swoim składem, z którym zaprezentuje świeżutki i energetyczny materiał, który ukaże się na drugiej płycie w 2020 roku.
Przedsmak stanowi utwór "Blizny", który usłyszeć można w radiostacjach na terenie całej Polski, a który to opowiada historię zakończenia nieszczęśliwej miłości i ran, które zadają sobie ludzie w niedobranych związkach. Oprócz "Blizn" Swiernalis zaprezentuje kilka nowych utworów, jak również dwa single z pierwszej płyty - wakacyjne "Dzikie palmy" i niepokojące studium przypadku choroby w "Sierści". Wszystko to w zgranym kwintecie, w którym w basowe struny uderza Adam Świerczyński (Rosalie, Jimek), w te lżejsze, gitarowe Kacper Budziszewski (Fismoll), pałeczki dzierży Adam Fordon, zaś dźwięki pianina i syntezatorów lepsze niż tryb budowania w Simsach wygrywa Szymon Siwierski (MIST). Liderem tego wesołego zamętu jest natomiast jeszcze młody i jeszcze przystojny, w 7 na 10 przypadkach w kapeluszu - Paweł Swiernalis, ponoć z Suwałk, ponoć z Poznania. Pisze on zgrabne teksty dla ekipy i kieruje batutą na próbach. Warto przyjść i posłuchać, przy niektórych piosenkach można się przytulić, przy innych pocałować, a przy pewnych znienawidzić.

 

https://www.facebook.com/events/190543105694899/

 

Singiel "Blizny" - zapowiadający drugą płytę, która ukaże się w 2020
https://youtu.be/yF_2OxS7gUs
"Dzikie palmy" - wakacyjny przebój z "Draumy"
https://youtu.be/OJ7kYqsOTig


Bilety:
Pierwsza pula - 30zł
Druga pula - 35zł
https://goout.net/pl/bilety/swiernalis/xcch/