+48 89 535 31 94

Szukaj

Nine Berries

Niedziela, 2020-02-16, godz.19:00.

Serdecznie zapraszamy na koncert Nine Berries, a także promocję debiutanckiego tomiku poezji Niny Malinowskiej, zatytułowanego "Domy Tymczasowe".

NINE BERRIES to projekt, który powstał z potrzeby serca. Z miłości do muzyki i siebie nawzajem. To połączenie dwóch muzycznych światów. Kobieca delikatność, liryzm tekstów i melodyjność Niny oraz rockowa dusza niegrzecznego chłopca z gitarą. Z takiego połączenia musiała powstać mieszanka wybuchowa. Będzie subtelnie, będzie głośno, nastrojowo i magicznie.

Nina Malinowska - urodzona 26 stycznia 1985 roku w Sierpcu. Z wykształcenia politolożka i aktorka. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Od 2013 roku występuje na scenie jako piosenkarka, pisze wiersze i do nich wymyśla melodie. W 2015 wydała mini album zatytułowany„O nas”.Obecnie występuje z Mężem w duecie Nine Berries, a także prowadzi teatr dla dzieci: Teatr Tup Tup.
Domy Tymczasowe to jej debiut poetycki. Od 2011 roku mieszka w Warszawie na Starych Bielanach z mężem i kotem.

Dariusz Dziewięcki - Aktor, reżyser i żongler, a od niedawna również bloger (Weź to zrób). Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu odnalazł swoje prawdziwe aktorskie ja w pracy z lalkami. Równie dobrze, a może nawet lepiej niż na scenie czuje się na widowni wydając polecenia aktorom. Reżyser z zamiłowania i wykształcenia. Film w jego reżyserii "W oparach Nikisza" został wyróżniony na prestiżowym festiwalu w USA oraz doczekał się projekcji na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Strona Nine Berries
http://nineberries.pl/

Instagram
https://www.instagram.com/nine_berries/

FB
https://www.facebook.com/nineberries.music/

Strona fb Nin Malinowska
https://www.facebook.com/NinaMalinowska.music/

wstęp : 20 zł

https://www.facebook.com/events/2725954860804645/